SPOŘENÍ DO INVESTIČNÍHO ZLATA A INVESTIČNÍHO STŘÍBRA

Nabízíme Vám spoření do investičního zlata a investičního stříbra. Jsme přímými spolupracovníky společnosti Golden Gate, a. s. (www.goldengate.cz), která je jedničkou na finančním trhu v ČR v oblasti spoření do investičního zlata a stříbra.

Jedná se o srozumitelný produkt, který umožňuje postupné spoření do investičního zlata nebo stříbra. Vklad lze učinit kdykoliv v libovolné výši, minimálně však 500 Kč = to znamená, kdykoliv máte volné finanční prostředky, můžete je zaslat na svůj účet.

Po připsání platby na bankovní účet společnosti dojde okamžitě k přepočtu korun dle aktuálního kurzu na příslušné množství investičního zlata a stříbra v gramech.

O množství připsaného investičního zlata a stříbra jste obratem informováni. Prostřednictvím srozumitelné internetové aplikace máte možnost mít stálý přehled o stavu svého spoření = množství již nakoupených gramů investičního zlata a stříbra.

Jakmile „dospoříte“ celý smluvně dohodnutý investiční slitek, dostanete ho ve fyzické podobě do svých rukou. Žádné výpisy a sliby na papíru, ale fyzicky slitek zlata nebo stříbra.

Rádi Vám podrobně vysvětlíme průběh spoření a ukážeme Vám vše, co se spořením do investičního zlata a investičního stříbra souvisí.

Jistě Vás nyní napadá otázka: „Proč máme spořit do investičního zlata a investičního stříbra? Máme přece termínované vklady, stavební spoření, penzijní připojištění, akcie, dluhopisy, podílové fondy …“

Ano, všechny uvedené produkty patří do investičního portfolia. A v dnešní době, kdy jsou předluženy státy, firmy i občané, kdy dlužit je „módní“, kdy výkonnost ekonomiky není vysoká, kdy Česká národní banka sleduje inflační cíle a tedy znehodnocení našich výše uvedený vkladů, zcela jistě vzrůstá význam držení investičního zlata a stříbra ve středně a dlouhodobém časovém horizontu spoření. Nepřináší sice úroky, ale svou stabilitou a jistotou hravě překonává výnosy na finančních trzích. Jen fyzické zlato a stříbro máte vždy pod svou kontrolou.

„A co když budu potřebovat peníze a budu mít investiční zlato nebo investiční stříbro?“ Oba kovy fungují již po staletí jako důvěryhodné platidlo. Společnost Golden Gate, a.s. garantuje jejich zpětný výkup za výhodných podmínek, kdy peníze máte na svém účtu do 2 pracovních dnů. Nebo je můžete směnit u kteréhokoliv jiného obchodníka v ČR nebo ve světě.

Nakupovat můžete prostřednictvím svého účtu u Golden Gate, a.s. také okamžitě celé slitky investičního zlata či investičního stříbra = to znamená, nemusíte do nich postupně spořit, pokud máte finanční prostředky na okamžitý nákup.

Lze nakupovat také investiční zlaté či stříbrné mince. Cena investičních mincí je jen mírně vyšší, než cena stejně vážících slitků, z důvodu jejich estetického zpracování. Investiční mince jsou celosvětově známé a dobře obchodovatelné. Vyrábějí se ve velkých objemech a nemají tedy numismatickou hodnotu. Za jejich ryzost a kvalitu ručí přímo emitující stát.

Máte hypotéku? Nabízíme Vám zajištění se před budoucím zvýšením úrokových sazeb nebo snížením hodnoty nemovitostí formou speciálního produktu „Bezpečná hypotéka“. Nepodceňujte možná budoucí rizika a předem si vytvářejte bezpečnou rezervu.

Zajímá Vás více informací? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše pečlivě vysvětlíme.