MASÁŽE

Novinkou v Solném království je nabídka masáží. Toužíte po kvalitním odpočinku, relaxaci a načerpání nové energie pro Vaše tělo? Cítíte únavu a stres z každodenních starostí? Trápí Vás bolesti svalů či kloubů?

Přijďte k nám a svěřte se do péče profesionálních masérů. Existuje nepřeberná řada různých masáží a masážních technik. Druhy masáží a používané techniky se díky osobnímu přístupu masérů navzájem prolínají.

Máme pro Vás připravený tým masérů. Můžete si vybrat toho maséra, který je Vám sympatický a nebo podle druhu masáže, kterou poskytuje. Vyberte si masáž, která navrátí Vašemu tělu i mysli potřebnou harmonii a uvolnění. Duševní a fyzická rovnováha je velmi důležitá pro celkový zdravotní stav. Zastavte se v nekonečném kolotoči každodenního shonu a dopřejte si chvíli jen pro sebe.

Masáže jsou nestarší léčebná metoda na světě, která se již provádí více jak 3000 let a přitom nejjednodušší způsob léčby. Přesvědčili jsme se, že masáže jsou úžasným prostředkem, jak ulevit unavenému organismu, zmírňují stres, předchází bolestem a zlepšují zdraví. Máme-li jakýkoliv zdravotní problém, z cela instinktivně si sami rukama masíruje bolavé nebo napjaté svaly a místa. Například při bolestech hlavy, zad, trapézů. I malé děti praktikují tuto formu samoléčby a to bez jakýchkoliv medicínských znalostí. Rovnováha mezi duševní a fyzickou kondicí, životním stylem a zdravou výživou by se v dnešní době měla stát pro nás základním principem.

Výsledkem masáže je postupné uvolnění a zlepšení fyzické, duševní a energetické úrovně, úleva od chronických bolestí a navození celkové harmonie těla. V dnešní uspěchané době lidé trpí bolestí jak fyzickou, tak psychickou. Než sáhnete po lécích, zkuste masáž, je to prastarý vyzkoušený lék, který vám určitě pomůže.

Určitě můžeme říci, že masáž milujeme téměř všichni.

Aby byl váš požitek z relaxace dokonalý, nabízíme vám v Solném království jedinečný bonus. Při objednání jakékoli masáže u nás máte možnost využít slevu na jednorázový vstup solné jeskyně. Můžete si tak prodloužit relaxaci po masáži v příjemném prostředí nasyceným solí a prohloubit tak účinky masáže. Relaxační kůru v solné jeskyni po masáži doporučujeme dopředu objednat nejlépe hned s objednáním masáže.

Těšíme se na Vaši návštěvu