NÁŠ MASÉRSKÝ TÝM

Masáž je jedním z prostředků uvolnění a regenerace organismu, při kterém si člověk odpočine nejen fyzicky, ale i psychicky, a tím se může lépe dostat do rovnováhy. Harmonizační vliv masáže na lidské tělo je již velice dobře prozkoumán. Společně s dalšími relaxačními a rehabilitačními prostředky by měla mít nenahraditelné místo v životě.

ZUZANA TUNOVÁ

Masážím se věnuje již více než 10 let. Vzdělávala se v Masérské škole v Brně - Kohoutovice, Dexter Akademii, u p. D. Havelkové a p. Pletánka v Pardubicích. Neustále se vzdělává a pracuje na sobě. Působila v Aqua Palace Čestlice, než se víc osamostatnila. V nabídce má 18 typů masáží. Co říká o masáži: „Naše ruce jsou prodloužením srdce a probouzí světlo v nás, proto jsem masáže, které nabízím, nazvala „Doteky světla“. S každým klientem pracuji individuálně dle jeho zájmu a potřeb a masáže tzv. „šiju na míru“. Přijďte na chvíli spočinout a zažít blahodárnou sílu masáže. Těším se na Vás.“ Pracuje s přírodními, éterickými a aromaterapeutickými oleji. V případě zájmu nabízí poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Nabízené masáže: klasická regenerační masáž, relaxační masáž, sportovní masáž a detoxikační medová masáž.
Objednání na tel.č. 606 373 932

MARTINA VAŇKOVÁ

Absolvovala masérské kurzy u mezinárodně uznávané EduSpa College. Činnosti maséra se věnuje při zaměstnání, ale stále se v oboru vzdělává. Navštěvuje doplňkové kurzy a svým klientům chce dopřát tu nejvhodnější masáž na jejich problémy. Ví velice dobře, jak je dobré pro tělo po náročné činnosti, ať už sportu, manuální činnosti, ale i při sezení u počítače, dopřát si kvalitní masáž, a proto Vás na ni srdečně zve. Pokud Vás bolí záda, rameno nebo máte bolestivý problém se svaly a klouby, je možné masáž doplnit o kineziotaping. Kineziotaping zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáže cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému. Masáž před kineziotapingem není podmínkou, ale jejich spojení je účinnější.

Nabízené masáže: regenerační masáž, relaxační masáž, sportovní masáž, Dornovu metodu a Breussovu masáž, indická masáž hlavy a detoxikační medová masáž, kineziotaping, lymfotaping.
Objednání na tel.č. 734 585 446 nejlépe po 18 h, případně sms.