NÁŠ MASÉRSKÝ TÝM

OLDŘICH KOZÁK

Úspěšně absolvoval masérský kurz na mezinárodně uznávané škole Dexter Academy v Praze, který rozšířil o další kurzy. Činnosti maséra se zatím věnuje jako svému koníčku při zaměstnání, ale rád by masáže v budoucnu provozoval jako své hlavní zaměstnání. Z toho důvodu si dále rozšiřuje své vzdělání v oboru o další masážní techniky , aby mohl poskytovat klientům co nejlepší a nejširší služby, dle jejich přání.

Nabízené masáže: klasická regenerační masáž, relaxační masáž, sportovní masáž a detoxikační medová masáž.

MARTINA VAŇKOVÁ

Absolvovala masérské kurzy u mezinárodně uznávané EduSpa College. Činnosti maséra se věnuje při zaměstnání, ale stále se v oboru vzdělává. Navštěvuje doplňkové kurzy a svým klientům chce dopřát tu nejvhodnější masáž na jejich problémy. Ví velice dobře, jak je dobré pro tělo po náročné činnosti, ať už sportu, manuální činnosti, ale i při sezení u počítače, dopřát si kvalitní masáž, a proto Vás na ni srdečně zve. Pokud Vás bolí záda, rameno nebo máte bolestivý problém se svaly a klouby, je možné masáž doplnit o kineziotaping. Kineziotaping zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáže cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému. Masáž před kineziotapingem není podmínkou, ale jejich spojení je účinnější.

Nabízené masáže: regenerační masáž, relaxační masáž, sportovní masáž, Dornovu metodu a Breussovu masáž, indická masáž hlavy a detoxikační medová masáž, kineziotaping, lymfotaping.

HANA LEPIČOVÁ

Absolvovala školu reflexní terapie Ing. Júlia Pataky a Beáty Patakyové. Zaměřuje se hlavně na reflexní masáž, která harmonizuje celý organismus. Diagnostika reflexních plošek umožní odhalit slabá místa v organismu. Léčba se provádí masáží plošek, kterou si můžete následně provádět sami a tak přispět svému léčení. Reflexní terapie má vynikající výsledky při léčbě bolestí zad, migrén, neplodnosti, zažívacích potíží, nachlazení, bolestí kloubů.

Nabízené masáže: reflexní masáž

MONIKA ADÁMKOVÁ

Vždy se zajímala o zdravý životní styl, ke kterému samozřejmě řadí i péči jak o psychiku, tak o tělo. Masáže jsou jedním ze způsobů, při kterých regeneruje a relaxuje nejen tělo, ale i psychika. Nejen, že sama na masáže pravidelně chodí, ale protože je člověk, který rád pomáhá ostatním, absolvovala rekvalifikační masérský kurz u společnosti Dexter Academy a začala masáže sama poskytovat. Její práce ji baví a naplňuje a přeje si, aby se klienti cítili krásně a spokojeně a rádi se k ní na masáž vraceli. Proto se snaží jim dát to nejlepší z toho, co se dosud naučila a zároveň se snaží svou práci stále zkvalitňovat a rozšiřovat o znalosti a zkušenosti v této oblasti.

Nabízené masáže: relaxační masáž, rekondiční masáž, sportovní masáž

OLDŘICH BORNA

Absolvoval rekvalifikační kurz pro obor masér pro sportovní a rekondiční masáže v Centru Regeneračního vzdělávání a u společnosti Dexter Academy kurz Havajské masáže Lomi Lomi.

Nabízené masáže: sportovní masáž, rekondiční masáž, havajská masáž Lomi Lomi

TOMÁŠ DVOŘÁK

Věnuje se masážím již 20 let a učí se stále novým a moderním technikám. Na radu rodiny a lidí, co masíroval , si udělal masérskou školu Jitky Nagyové, aby rozšířil své dovednosti a metody. Masáží rozproudí zablokovanou a uzamčenou energii ve vašem těle, a proto s Vámi nikam nespěchá a přizpůsobuje masáž požadavkům klienta.

Nabízené masáže: sportovní a relaxační masáž, mobilizační techniku 1,2, technika : svižná,hloubková a velice výživná,masáž měkkou technikou, Indická masáž hlavy,masáž lávovými kameny